top of page

OPTYMALIZUJEMY 

KOORDYNUJEMY 

TWORZYMY &

ANALIZUJEMY

KAMPANIE W

MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH

REMARKETING

KAMPANIE GOOGLE 

DIGITAL MARKETING

•  optymalizujemy kampanie

•  koordynujemy remarketing

• tworzymy i analizujemy kampanie w mediach społecznościowych

Wykorzystujemy marketing cyfrowy do komunikacji z konsumentami w internecie, gdzie spędzają coraz więcej czasu. Często konsumenci szukają w sieci informacji czy dokonują zakupów, dlatego działania marketingowe powinny być realizowane we właściwym miejscu i czasie. Strona internetowa to podstawa, oprócz tego trzeba zwrócić uwagę na kampanie prowadzone w mediach społecznościowych czy na przykład za pomocą kampanii Google.

 

Chcemy być tam, gdzie są konsumenci danego produktu, szukamy najbardziej atrakcyjnych kanałów komunikacji online. Szukamy interaktywnego dialogu z konsumentami, słuchamy ich potrzeb. Możemy docierać do użytkowników za pomocą treści, obrazu, wideo czy audio. Na podstawie analityki internetowej i zgromadzonych danych optymalizujemy działania niezbędne do osiągnięcia wcześniej podstawionego celu.

 

Receptą Digital Marketingu jest odpowiednio zaplanowana strategia, która pozwoli dotrzeć do potencjalnych klientów, dlatego analizujemy sytuację, definiujemy odbiorców, dobieramy narzędzia, uwzględniamy cele biznesowe i budżet. Powyższe działania wymagają wiedzy i doświadczenia oraz niezbędnych narzędzi, które warto powierzyć profesjonalistom.

bottom of page